فیلتر

محصولات برند دایو

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
دایو پیشرو در زمینه فناوری است و راه حل های اتصال برای جنبه های صوتی و تصویری را تولید میکند.
محصولات متنوع دایو از کابل صوتی و تصویری پیشرفته تا صدا و تصویر که لوازم جانبی با عملکرد پیشرفته ما را شامل می شود.
از ابتدا تا امروز، بیش از دو دهه، ما سعی می کنیم آن را کمی بهتر از آنچه که پیدا کرده ایم، بسازیم. از سال 1986 که استیون اونگ دایو الکترونیکس را تأسیس کرد، ما هرگز از یادگیری و بداهه نوازی دست نمی کشیم.
در سال 1988، زمانی که دایو برای اولین بار پا به بزرگترین مجتمع خرده فروشی کالاها و خدمات الکترونیکی سنگاپور، میدان سیم لیم گذاشت، دایو بر فروش قطعات الکترونیکی تمرکز کرده است و طولی نکشید که استیون تصمیم گرفت وارد محصولات الکترونیکی مصرفی شود و از آن زمان به گذشته نگاه نکرده است. دانش عمیق قبلی در مورد قطعات الکترونیکی به دایو مزیت رقابتی نسبت به سایر رقبا داده بود.
امروز دایو به محصولات الکترونیکی مصرفی مانند کابل‌های HDMI، آداپتورهای مسافرتی، نوارهای پریز برق، زنگ درها، میکروفون‌ها، آهن‌های لحیم کاری وارد شده‌ و این فهرست همچنان ادامه دارد.
دایو به چراغی برای تولید محصولات بسیار عالی تبدیل شده است دقت، کیفیت خوب و دوام بالا, و دایو در تلاش هست تا محصولات بهتر و تجربه ای استثنایی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.
از طرف شرکت، مایلیم از مشتریان خود برای وفاداری آنها به دایو در سال گذشته تشکر کنیم. ما مشتاقانه منتظریم تا پتانسیل کامل دایو را باز کنیم.